Seminář

04.11.2008 21:25

Tak seminář je úspěšně za námi. Zůčastnilo se jej celkem 12 lidí z toho 3 z naší organizace a 9 lidiček z nejrůznějších koutů republiky. I plemenné zastoupení pejsků bylo velmi pestré - přijeli si s námi začuchat ovčáci jak něměčtí tak i jeden malinois, borderka, ridgeback, hovawarti i kříženec. Počasí nám vyšlo pěkné - nezmokli jsme - jen bylo trochu chledněji, ale pejskům to očividně nevadilo a byli šikovní a snažili se stejně jako jejich páničkové. 

Sobota začala podle plánu teorií, kde jsme si popovídali o úplných základech a po obědě jsme vyrazili na přilehlá pole. V sobotu byli stopy dvě - na první ukázala každá dvojka jejich práci poté jim Radek řekl co dělají špatně co dobře a na druhé stopě si vyzkoušeli jak se to dělá správně. Večer byl opět ve znamení teorie. V neděli se pokračovalo praktikou a poté následoval odjezd.

Další seminář by pravděpodobně mohl být za půl roku, ale to je pouze předběžná informace.


—————

Zpět


Seminář

Datum: 19.11.2008

Vložil: Jana

Titulek: Vyjádření k semináři

Dobrý den, moc mě mrzelo že jsme se nemohli účastnit Vašeho semináře bohužel v termínu jsme měli již jinou neodkladnou akci ale pokud to jen trochu půjde rádi se zůčastníme některého dalšího, rádi se na Vaše stránky vracíme tak určitě nezmeškáme nové informace. S pozdravem Jana

Odpovědět

—————

Datum: 07.11.2008

Vložil: Víťa a Eron

Titulek: Vyjádření k semináři

Zdravím,
hned ze začátku musím chválit a poděkovat jak za organizaci celého semináře,vědomosti a cit lektora, krásné zázemí akce i kamarádství a toleranci Všech ostatních účastníků.Seminář mi dal pár podmětů,které se teď budu snažit použít v praxi a mít další štěndo tak ho určitě zkusím podle této metody(moc se mi líbila ukázka té půlroční fenky).Příště bych snad měl jenom přání jít víc do hloubky stopařiny a nepřekročit tento počet účastníků,aby každému mohl p.Morávek věnovat alespoň tolik času jako teď.
PS:škoda,že bydlíme tak daleko od sebe,jinak bych si určitě přijel zatrénovat.Ještě jednou děkuji a už se těším na další pokračování.
S pozdravem Všech pejskařů Víťa a Eron

Odpovědět

—————